Zebra Z-PUSH 8W är ett kombinerat LED-driftsdon och dimmer för montage i dosa.
Dimbar med återfjädrande strömbrytare eller 1-10V reglering. Upp till 20st drivdon kan styras med samma brytare, ingen extra synkkabel behövs.
Effekt - Max 8W
Konstantström - 350mA max 8W, 500mA max 8W, 550mA max 8W
| Typ | 350mA konstantströms drivdon |
|---|---|
| Varumärke | Zebra |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 8W |
| Spänning | 230V |
| Garanti | 2år |
| IP-klass | IP20 |
| Längd | 50mm |
| Bredd | 48mm |
| Höjd | 24mm |