Tillbehör till Garden Lights trädgårdsbelysning. För kabel med skruvkoppling. Godkänd för utomhusbruk. Välj transformatorkapacitet genom att summera watt-antalet på de armaturer du valt, och välj sedan den transformator som ligger närmast över eller lika i watteffekt. Välj aldrig transformator med mindre effekt än totalsumman för de armaturer du ska ansluta.
Kabellängd 2 m.
| Typ av armatur | Transformator |
|---|---|
| Varumärke | Gelia |
| Serie | System 12 |
| Artikelnummer | 4063110111 |
| Maxeffekt | 60W |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230V |
| IP-klass | IP67 |
| Kabellängd | 2m |
| Ut-spänning | Anslutningstyp sekundärsidan: Plug-in anslutning |