LED transformator 0-6W för 12V DC LED-stripes med mera. IP20 klassad, avsedd för inomhusbruk.
Denna transformator är ej dimbar. L: 68mm B:35mm H:20mm
| Varumärke | Malmbergs |
|---|---|
| Artikelnummer | 9974195 |
| Maxeffekt | 6W |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230V |
| IP-klass | IP20 |
| Längd | 68mm |
| Bredd | 35mm |
| Höjd | 20mm |
| Ut-spänning | 12V dc |