LED transformator 0-100W för 12V eller 24V DC LED-stripes med mera. IP64, kan placeras utomhus men då under tak eller i en IP-klassad dosa för utomhusbruk. Levereras med 300mm kabel på både primär och sekundärsidan. Transformatorn är ej dimbar. L: 257mm B:44mm H:32mm.
OBS! Välj om den skall vara 12 eller 24V i droplisten ovan.
| Varumärke | Malmbergs |
|---|---|
| Serie | Self |
| Maxeffekt | 100W |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230V |
| IP-klass | IP64 |
| Kabellängd | 2x300mm |
| Ut-spänning | 12V/24V DC |