Dimbart drivdon avsedd för 180mA LED downlights. Fungerar bra med fasdimring, framkant och bakkant. Fungerar bra till tex Hidelite G3 och inLED Slimline 9W COB.
| Varumärke | Hidealite |
|---|---|
| Artikelnummer | 7981861 |
| Dimbar | Ja |
| Spänning | 230V |
| Certifiering | CE,RoHS |
| Garanti | 5 år |
| IP-klass | IP20 |
| Längd | 99mm |
| Bredd | 45mm |
| Höjd | 26mm |
| Drivdonsmodell | Konstantström |
| Konstantström | 180mA |