Dimbart LED drivdon / transformator avsett för 350mA downlights på 9-18W. Dimras med vanlig transistordimmer.
| Typ | LED drivdon |
|---|---|
| Varumärke | a-collection |
| E-nummer | 7981928 |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 9-18W |
| Spänning | 230V |
| Längd | 132mm |
| Bredd | 44mm |
| Höjd | 29mm |
| Ut-spänning | DC15-52V, 350mA |